-A A +A

Нотариалдық қызмет

2017 жылдың 26 маусымында Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің нотариаттық қызметпен айналысуға үміткерлерді аттестаттау комиссиясының отырысындағы аттестаттаудан өткен үміткерлер тізімі

Гладышева Наталья Сергеевна

Ермолаева Елена Викторовна

Мунусова Еркежан Муратовна

Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің аттестаттау комиссиясынның 25.05.2017 жылғы №1 және 26.06.2017ж. №2 шешіммен аудандық маңыздағы қалалар, ауылдар, кеттердің әкімдіктерінде нотариаттық іс-шараларды жүзеге асыруға келесі лауазымды тұлғалар бекі

  1. Бақдәулетқызы Шұғыла (Абай ауданы, Қасбұлақ ауылдық округ);
  2. Омарханов Асқар Аханұлы (Абай ауданы, Құндызды ауылдық округі);
  3. Тайтөлеу Қасым Кәдірұлы (Абай ауданы, Архат ауылдық округі);
  4. Темірбекұлы Қуаныш (Абайай ауданы, Қабанбай  ауылдық округі);
  5. Турсынханов Думан Турсынханович (Абай ауданы, Кеңгірбай ауылдық округі);
  6. Бугумбаева Жаныл Мухтарбековна (Шемонаиха ауданы, Каменев ауданды ауылдық  округі);

Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің аттестациялық коммисиясының 23.11.2016ж. №2 шешімімен нотариаттық қызмет атқару құқығы келесі аудандық деңгейдегі қалалар, кенттер, ауылдар, ауылдық окугтер әкімдерінің лауазымды тұлғалары

  1. Бекетова Сналы Омарбековна (Ұлан ауданы, Айыртау ауылдық округ);
  2. Ахметова Арайлым Болатовна (Тарбағатай ауданы, Кіндікті ауылдық округі);
  3. Жұмағазин Берікқазы Жұмағазыұлы (Тарбағатай ауданы, Сатпаев ауылдық округі);
  4. Далбина Камшат (Тарбағатай ауданы, Қабанбай  ауылдық округі);
  5. Циглер Татьяна Викторовна (Шемонаиха ауданы, Выдриха ауылдық округі);

2016 жылдың 14 желтоқсанында Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің нотариаттық қызметпен айналысуға үміткерлерді аттестаттау комиссиясының отырысындағы аттестаттаудан өткен үміткерлер тізімі

  1. Асылбеков Куаныш Асылбекович
  2. Бекишева Зарина Сериккановна
  3. Бейсембаева Динара Бауржановна
  4. Жумабеков Руслан Жумабекович
  5. Мухамадиева Гульжан Нусупжановна 
  6. Тулеубаева Асель Мейрхановна

 

Нотариаттық қызметпен айналысуға құқылы Аттестациялық комиссияның отырысына жіберілген үміткерлердің тізімі

  1. Байжуменова Анара Жумагасовна
  2. Бекишева Зарина Сериккановна
  3. Бейсембаева Динара Бауржановна
  4. Болатова Жулдуз Болатовна
  5. Дюсюпова Жанна Бигазыновна
  6. Жумабеков Руслан Жумабекович
  7. Жунисбекова Диана Саятовна
  8. Мухамадиева Гульжан Нусупжановна
  9. Сейтказина Анара Кумарбековна
  10. Тулеубаева Асель Мейрхановна

Аттестацияға қатысатын нотариаттық қызметпен айналысуға үміткерлердің тізімі

  1. Амреева Карлыгаш Хамитхановна
  2. Бакимбаева Асем Жумабековна
  3. Жуманов Избасар Мурзабаевич
  4. Кожатаева Айгуль Бактагалиевна
  5. Курманов Замир Дамирович
  6. Рахимбаева Сауле Тыныбековна
  7. Рустейко Вера Александровна
  8. Садырбаева Рената Нурдаулетовна
  9. Самашева Арайлым Какымкановна
  10. Сейтказина Анара Кумарбековна
  11. Табанов Галым Ардахович
  12. Токтаргазина Маули Тюлюкановна
  13. Турарбек Руслан

 

 

2016 жылдың 16 маусымда Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің нотариаттық қызметпен айналысуға үміткерлерді аттестаттау комиссиясының отырысындағы аттестаттаудан өткен үміткерлер тізімі

  1. Кайсенова Арайлым Сериккызы
  2. Сагандыкова Мадина Медеуовна
  3. Сайдульдинова Альмира Амергазыевна

 

Нотариаттық қызметпен айналысуға құқылы 16.06.2016 жылдың Аттестациялық комиссияның отырысына жіберілген үміткерлердің тізімі

  1. Амреева Карлыгаш Хамитхановна
  2. Бакимбаева Асем Жумабековна
  3. Жуманов Избасар Мурзабаевич
  4. Кайсенова Арайлым Сериккызы
  5. Куянбаев Ермек Сирбаевич
  6. Мухамадиева Айгуль Нуролдиновна
  7. Сагандыкова Мадина Медеуовна
  8. Садырбаева Рената Нурдаулетовна
  9. Сайдульдинова Альмира Амергазыевна

2016 жылыдың 1 сәуріне Шығыс Қазақстан облысы бойынша жеке нотариустарының тізімі

Тегі

Аты

Әкесінің аты

Лицензия номері

Лицензия берілген күні

ШҚО нотариалды палатасы мүшелігіне кірген уақыты

Тіркелген уақыты

Жұмыс орынының мекен-жайы, телефон номері

Беттер